Petržalka, Siemens, Najaktívnejšie

Neriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie

Petržalka - Tupolevova
18. novembra 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Petržalka - Jasovská
06. februára 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujuce verejne osvetlenie Lubovnianska

Petržalka - Ľubovnianska
08. augusta 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Petržalka - Záporožská
04. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Hrdzave lampy

Petržalka - Gercenova
20. februára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce (zničené) pouličné osvetlenie

Petržalka - Holíčska
16. júna 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nefungujuce osvetlenie na Betliarskej 8/B

Petržalka - Betliarska
16. septembra 2015 Komentáre3 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Osvetlenie

Petržalka - Rovniankova
28. septembra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neizolovaný trojfázový vodič trčiaci z verejného osvetlenia

Petržalka - Krásnohorská
05. januára 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chýbajúce osvetlenie na parkovisku Tupolevova

Petržalka - Tupolevova
04. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Led stĺp.

Petržalka - Kutlíkova
15. júna 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyvalený pozostatok lampy na Švabinského 6

Petržalka - Andrusovova
20. júla 2016 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neodborne asanovaný stĺp pouličného osvetlenia

Petržalka - Švabinského
04. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Nesvietiace lampy na Budatínskej

Petržalka - Budatínska
24. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné osvetlenie

Petržalka - Jantárová cesta
25. augusta 2016 Komentáre0 Hodnotenie0