Petržalka, MÚ Petržalka, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Dudova - odstavené vozidlo Daihatsu, Cuore bez platnej TK a EK

Petržalka - Dudova
17. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - odstavené vozidlo bez EČV

Petržalka - Dolnozemská cesta
26. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bzovícka - zarastený chodník

Petržalka - Bzovícka
29. augusta 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Jasovská - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Petržalka - Jasovská
14. septembra 2020 Komentáre14 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Budatínska - bariéra na chodníku

Petržalka - Budatínska
21. januára 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Mánesovo námestie - dlhodobo nefunkčná fontána

Petržalka - Mánesovo námestie
10. apríla 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Osuského - rozbitá cesta

Petržalka - Osuského
17. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Starohájska 14 - zatopená cesta

Petržalka - Starohájska
25. mája 2021 Komentáre9 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nobelovo námestie - chýbajúci stĺpik

Petržalka - Nobelovo námestie
12. júna 2021 Komentáre3 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Jiráskova - suchý strom

Petržalka - Jiráskova
27. júna 2021 Komentáre4 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Tematínska-reklama-vizuálny smog

Petržalka - Tematínska
05. júla 2021 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadajúce sa parkovisko

Petržalka - Černyševského
25. marca 2010 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Najkrajšie súsošie v Petržalke?

Petržalka - Wolkrova
30. marca 2010 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Obrovská kaluž

Petržalka - Krásnohorská
02. januára 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Cyklotrasa/chodník - vyblednuté značenie

Petržalka - Gercenova
16. júna 2019 Komentáre3 Hodnotenie0