Petržalka, Dopravné značenie, Najaktívnejšie, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - vrtuľník pristáva pri zastavanej oblasti

Petržalka - Jantárová cesta
03. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Námestie hraničiarov - chýbajúci priechod pre chodcov

Petržalka - Námestie hraničiarov
04. júla 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Ničenie trávníka

Petržalka - Osuského
07. februára 2018 Komentáre7 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Petržalské korzo - parkovanie pri prechode

Petržalka - Gercenova
17. novembra 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chodník obostavaný autami

Petržalka - Beňadická
26. januára 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybajuce zabradlie pri ceste

Petržalka - Pankúchova
05. februára 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Chybajuce znacenie pre priechod pre chodcov

Petržalka - Dolnozemská cesta
05. marca 2015 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená značka

Petržalka - Topoľčianska
29. marca 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zriadenie priechodu pre chodcov, parkujúce autá Černyševského

Petržalka - Černyševského
10. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Obnova priechodu pre chodcov Farského ulica

Petržalka - Farského
10. apríla 2015 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Odpílený stĺpik

Petržalka - Šustekova
25. októbra 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nerešpektovanie zákazu

Petržalka - Černyševského
07. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vytŕčajúci obrubník na prechode pre chodcov pri divadle Aréna

Petržalka - Sad Janka Kráľa
15. marca 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zlé značenie

Petržalka - Tematínska
05. apríla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0