V riešení 0
Vyriešené 0
Neriešené 0
Rozhodnite 0

Rusovce, Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Príklady podnetov: nefunkčný systém odvádzania zrážkovej vody z povrchov ciest a chodníkov, havárie kanalizačných potrubí, chýbajúce kanalizačné poklopy, nedostatočne zabezpečené kanalizačné vpusty...

LED osvetlenie

Rusovce - Balkánska


08. júla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Apríl 2015

Nový stožiar verejného osvetlenia

Rusovce - Balkánska


01. apríla 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Marec 2014

Osvetlenie a hasicska pripravenost Starorimska a Firmova

Rusovce - Starorímska


01. marca 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
September 2013

Nefunkcne verejne osvetlenie-Rusovce Longobardska

Rusovce - Maďarská


12. septembra 2013

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
Marec 2012

Smrad z kanalizácie

Rusovce - Kovácsova


02. marca 2012

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Neriešený
 
November 2011

Nefunkčné osvetlenie na Švébskej ulici (za Ponteom)

Rusovce - Starorímska


23. novembra 2011

21 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rusovce

Vyriešený