V riešení, Mlynské Nivy ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená dlažba a vylomený stĺpik na Mlynských nivách

Ružinov - Mlynské Nivy
22. marca 2016 Komentáre10 Hodnotenie1
September 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Rozrastené kríky zasahujúce do polovice chodníku

Ružinov - Mlynské Nivy
23. septembra 2015 Komentáre7 Hodnotenie0
Marec 2015
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok

Ružinov - Mlynské Nivy
01. apríla 2015 Komentáre2 Hodnotenie0
December 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Prepadnutý chodník

Ružinov - Mlynské Nivy
08. decembra 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynské nivy a autobusy pod zemou?

Ružinov - Mlynské Nivy
21. novembra 2014 Komentáre9 Hodnotenie0
September 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Trvalo znečistené okolie bytového domu ulica Páričkova

Ružinov - Mlynské Nivy
03. septembra 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
August 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Nebezpečná "skratka" na ulicu Mlynské nivy

Ružinov - Mlynské Nivy
03. augusta 2014 Komentáre7 Hodnotenie0
Júl 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Džungla

Ružinov - Mlynské Nivy
15. júla 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlky, výtlky a zase výtlky

Ružinov - Mlynské Nivy
25. apríla 2013 Komentáre1 Hodnotenie0