Naposledy zodpovedané samosprávou, Severná ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Severná-naklonený basketbalový kôš

Severná
24. februára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-chodník-znečistený

Severná
27. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-naklonený strom s vytrhnutými koreňmi

Severná
07. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-trávnatá plocha-nepokosená

Severná
18. júna 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-kôš-chýbajúci

Severná
26. novembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-Zeleň a životné prostredie-iné

Severná
01. júla 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-detské ihrisko-poškodené

Severná
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Severná
20. júna 2019 Komentáre21 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Severná-Mestský mobiliár-iné

Severná
27. mája 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-trávnatá plocha-nepokosená

Severná
08. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Severná-upratovanie

Severná
25. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Severná-Automobily-iné

Severná
24. októbra 2019 Komentáre1 Hodnotenie2