Nové Mesto

Rozsypaný podstavec bilbordu na Trnavskom mýte

Nové Mesto - Trnavské mýto


28. februára 2014

9 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Stavba bez pravidiel - Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova


27. februára 2014

7 komentárov 7 aktualizácií

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Chýbajúce osvetlenie na lavičky - Americká

Nové Mesto - Račianska


27. februára 2014

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Parkovanie na chodníku - Jeséniova

Nové Mesto - Jeséniova


26. februára 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Zdeformovaný povrch zastávky na Račianskej

Nové Mesto - Račianska


26. februára 2014

11 aktualizácií

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Rozbitý chodník a obrubník na Kukučínovej

Nové Mesto - Kukučínova


26. februára 2014

4 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Nepoužívaný nosič tlačenej reklamy na Legionárskej

Nové Mesto - Legionárska


26. februára 2014

3 komentáre 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Porušovanie zákazu vstupu psom a zákazu bicyklovania - Kuchajda

Nové Mesto - Tomášikova


25. februára 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Nová svetelná reklama na Trnavskom mýte - budova tržnice

Nové Mesto - Moravská


24. februára 2014

16 komentárov 4 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Neriešený
 

Rozbité priecestie Vinohrady

Nové Mesto - Račianska


24. februára 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Špina zo stromov

Nové Mesto - Odbojárov


24. februára 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Bezpečnosť v okolí Riazanskej ulice

Nové Mesto - Riazanská


21. februára 2014

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
 

Neporiadok pri konečnej zastávke linky MHD č. 50 - Kukučínova

Nové Mesto - Kukučínova


19. februára 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Autobusová zastávka OD Slimák - Kukučínova

Nové Mesto - Kukučínova


17. februára 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Strieška na bočnej prístavbe OD Slimák - Kukučínova

Nové Mesto - Kukučínova


17. februára 2014

2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

Vyriešený