Naposledy komentované, Vyriešené podnety, Krajinská cesta ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-semafor-nefunkčný

Krajinská cesta
25. marca 2022 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-reklama-vizuálny smog

Krajinská cesta
13. decembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie5
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Krajinská cesta
11. mája 2021 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-cesta-výtlk

Krajinská cesta
29. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Verejný poriadok-iné

Krajinská cesta
26. apríla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-Verejné služby-iné

Krajinská cesta
12. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Krajinská cesta
01. apríla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Krajinská cesta-znečisťovanie-pôdy

Krajinská cesta
01. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Maľovanie čiar

Krajinská cesta
26. júna 2018 Komentáre8 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Cintorín-pokosenie

Krajinská cesta
19. júna 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vodorovné značenie - Krajinská cesta+Kollarová

Krajinská cesta
15. decembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Privítanie na hody!

Krajinská cesta
18. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zivot ohrozujuci prechod cez Krajinsku pri zakladnej skole!!!!!

Krajinská cesta
21. októbra 2017 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chybajuca cast oplotenia nad cestou II. triedy 502

Krajinská cesta
19. septembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prerastená zeleň na chodníku pri cintoríne

Krajinská cesta
07. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0