Filter

Zistiť moju polohu

Vrančovičova ulica

V riešení
 
Júl 2017

Parkovanie na Vrančovičovej

Lamač - Vrančovičova


05. júla 2017

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2017

Kamene na multifunkčnom ihrisku

Lamač - Vrančovičova


12. mája 2017

Zodpovednosť: MÚ Lamač

V riešení
 

Opustená Felicia v Lamači

Lamač - Vrančovičova


02. mája 2017

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 
August 2016

Neudržiavané zábradlie a chodník

Lamač - Vrančovičova


27. augusta 2016

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Apríl 2016
Vyriešený
 
Máj 2015

RUŠENIE NOČNÉHO POKOJA

Lamač - Vrančovičova


05. mája 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 

Trčiaca gumená rohož dopadovej plochy

Lamač - Vrančovičova


02. mája 2015

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený
 
September 2014

MHD v Bratislave Lamač - strach posadiť sa!

Lamač - Vrančovičova


20. septembra 2014

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 
Máj 2014

Autá blokujúce chodník

Lamač - Vrančovičova


28. mája 2014

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Uzavretý
 

Potok na Vrančovičovej

Lamač - Vrančovičova


20. mája 2014

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Neriešený
 
Február 2014

Tankodrom alias chodník medzi 2 prechodmi pre chodcov

Lamač - Vrančovičova


14. februára 2014

8 komentárov

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Apríl 2013

Dočkajú sa opravy aj chodníky?

Lamač - Vrančovičova


27. apríla 2013

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Lamač

Vyriešený