Tomášikova ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova - problémové vystupovanie z MHD

Ružinov - Tomášikova
29. januára 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Ružinov - Tomášikova
27. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Tomášikova-reklama-vizuálny smog

Ružinov - Tomášikova
20. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Odstavený automobil Ford Focus

Ružinov - Tomášikova
03. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Nelegálna reklama na dopravných značkách

Ružinov - Tomášikova
12. novembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Neporiadok v parku A. Hlinku

Ružinov - Tomášikova
09. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strom zasahujúci do chodníku - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
25. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kryt na slĺpe osvetlenia - Tomášikova

Ružinov - Tomášikova
22. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár na Tomášikovej oproti Honde

Ružinov - Tomášikova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Autobazár na chodníku.

Ružinov - Tomášikova
16. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rušenie nočného klubu v Student House Bratislava

Ružinov - Tomášikova
15. septembra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Takto sa u nás parkuje

Ružinov - Tomášikova
08. septembra 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Prázdne miesto po strome

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Opustený (chátrajúci) novinový stánok

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a suché konáre park Tomášikova/Ružinovská

Ružinov - Tomášikova
25. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0