Filter

Zistiť moju polohu

Zeleň a životné prostredie, Belinského ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Belinského - zlomený konár

Petržalka - Belinského
08. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Jún 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-trávnatá plocha-nepokosená

Petržalka - Belinského
13. júna 2019 Komentáre13 Hodnotenie2
Marec 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-krík-neostrihaný

Petržalka - Belinského
21. marca 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Belinského-strom-zlomený konár

Petržalka - Belinského
03. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2018
V riešení
 
meno užívateľa

Zanedbaná zeleň na Belinského ulici

Petržalka - Belinského
12. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie1
Júl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Kríky a autá zasahujúce na chodník

Petržalka - Belinského
17. júla 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neupravená zeleň

Petržalka - Belinského
07. augusta 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomený konár

Petržalka - Belinského
13. júla 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2014
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozfukane smeti na ulici

Petržalka - Belinského
18. apríla 2014 Komentáre9 Hodnotenie0