Petržalka, Cesty a chodníky, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, Naposledy zodpovedané samosprávou, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Ignorovanie zakazu vjazdu pred školou Nobelovo nam.

Petržalka - Nobelovo námestie
07. septembra 2016 Komentáre10 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Viedenská cesta - stará časť-Cesty a chodníky-iné

Petržalka - Viedenská cesta - stará časť
08. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Oprava "parkoviska"

Petržalka - Šintavská
30. júna 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Konský trus na chodníku

Petržalka - Námestie hraničiarov
10. mája 2014 Komentáre5 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nelogicky umiestené stĺpiky

Petržalka - Lenardova
09. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Z chodníka sa stalo parkovisko

Petržalka - Záporožská
09. februára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Petržalka - Znievska
09. februára 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Vytvorenie pevných zábran - Belinského

Petržalka - Belinského
15. októbra 2013 Komentáre10 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Nezmyselná prednosť v jazde

Petržalka - Röntgenova
09. mája 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Inštalácia stĺpikov

Petržalka - Holíčska
28. decembra 2012 Komentáre3 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie pri priechode - Petržalské korzo

Petržalka - Gercenova
09. októbra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0