Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

"Zaparkovaný" chodník

Petržalka - Rovniankova
11. februára 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Z chodníka sa stalo parkovisko

Petržalka - Záporožská
09. februára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Petržalka - Znievska
09. februára 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nelogicky umiestené stĺpiky

Petržalka - Lenardova
09. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Vytvorenie pevných zábran - Belinského

Petržalka - Belinského
15. októbra 2013 Komentáre10 Hodnotenie1
August 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Nepovolené parkovisko na zeleno

Petržalka - Muchovo námestie
27. augusta 2013 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Herňa Osuského, rušenie kľudu

Petržalka - Osuského
07. augusta 2013 Komentáre13 Hodnotenie0
Máj 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Miesto chodníka parkovisko

Petržalka - Gercenova
13. mája 2013 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Neprispôsobiví občania v parku

Petržalka - Tupolevova
30. apríla 2013 Komentáre8 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci

Petržalka - Markova
27. apríla 2013 Komentáre0 Hodnotenie0
Marec 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Špakovisko

Petržalka - Holíčska
25. marca 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku - Holíčska 18

Petržalka - Holíčska
14. marca 2013 Komentáre6 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Herňa a krčmy na Hálovej ulici

Petržalka - Hálova
09. marca 2013 Komentáre5 Hodnotenie0
Február 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Prechod pre chodcov - chýbajúce značenie

Petržalka - Krásnohorská
05. februára 2013 Komentáre4 Hodnotenie0
November 2012
V riešení
 
meno užívateľa

Bezdomovci pod domom

Petržalka - Rovniankova
06. novembra 2012 Komentáre1 Hodnotenie0