Petržalka, Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy, V riešení

V riešení
 
meno užívateľa

Oprava "parkoviska"

Petržalka - Šintavská
30. júna 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

"Vykupujem starý nábytok"

Petržalka - Kutlíkova
16. júna 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
Máj 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Konský trus na chodníku

Petržalka - Námestie hraničiarov
10. mája 2014 Komentáre5 Hodnotenie1
Marec 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Porušovanie zákonov: Park Ševčenkova

Petržalka - Ševčenkova
25. marca 2014 Komentáre5 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie v zákaze na chodníku a tráve.

Petržalka - Rovniankova
04. marca 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Február 2014
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie

Petržalka - Fedinova
11. februára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

"Zaparkovaný" chodník

Petržalka - Rovniankova
11. februára 2014 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Z chodníka sa stalo parkovisko

Petržalka - Záporožská
09. februára 2014 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Parkovanie na chodníku

Petržalka - Znievska
09. februára 2014 Komentáre4 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nelogicky umiestené stĺpiky

Petržalka - Lenardova
09. februára 2014 Komentáre0 Hodnotenie0
Október 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Vytvorenie pevných zábran - Belinského

Petržalka - Belinského
15. októbra 2013 Komentáre10 Hodnotenie1
August 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Herňa Osuského, rušenie kľudu

Petržalka - Osuského
07. augusta 2013 Komentáre13 Hodnotenie0
Máj 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Miesto chodníka parkovisko

Petržalka - Gercenova
13. mája 2013 Komentáre2 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nezmyselná prednosť v jazde

Petržalka - Röntgenova
09. mája 2013 Komentáre7 Hodnotenie0
Apríl 2013
V riešení
 
meno užívateľa

Neprispôsobiví občania v parku

Petržalka - Tupolevova
30. apríla 2013 Komentáre8 Hodnotenie0