Filter

Zistiť moju polohu

Najnovšie

Nefunkčné verejné osvetlenie

KVP - Dénešova


17. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Prepadáva sa parkovacie miesto.

Západ - Rožňavská


13. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Západ

Vyriešený
 
Zaslané samospráve
 

Nebezpečný zjazd na chodníku v Aničkinom parku

Západ - Hronská


11. októbra 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Osadenie košov na psie exkrementy

Sever - Park mládeže


11. októbra 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Nedobudovaný chodník pri prechode pre chodcov

Juh - Južná trieda


06. októbra 2017

Zodpovednosť: Košice

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Nebezpečné detské ihrisko na Cottbuskej ulici

KVP - Cottbuská


03. októbra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MsÚ KVP

Vyriešený
 
September 2017

Dlhodobo odstavený vrak na Zupkovej

Dargovských hrdinov - Zupkova


30. septembra 2017

Zodpovednosť: MsÚ Dargovských hrdinov

V riešení
 

Detské ihrisko -Drocárov park - KVP

KVP - Drocárov park


30. septembra 2017

Zodpovednosť: MsÚ KVP

V riešení
 
Neriešený
 

Vrak karavanu blokujúci miesto

KVP - Wuppertálska


24. septembra 2017

Zodpovednosť: MsÚ KVP

V riešení
 

Oblepená dopravná značka

Staré mesto - Továrenská


22. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Staré mesto

Neriešený
 

Obytná zóna Popradská

Západ - Popradská


18. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MsÚ Západ

Neriešený
 
Neriešený