V riešení 59
Nitra 56
Iný subjekt 3
Vyriešené 297
Nitra 296
Iný subjekt 1
Neriešené 288
Nitra 279
Iný subjekt 9
Rozhodnite 15
Nitra 15
Iný subjekt 0

Najnovšie

Prepadnutý poklop a dlažba

Mlynárce - Štúrova


16. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Prepadnuté poklopy

Diely - Kmeťova


16. januára 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 

Čierna skládka pod zoborom

Dražovce - Holubyho


05. januára 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nitra

Zaslané samospráve
 

Vrak na vlakovej stanici dražovce

Dražovce - Holubyho


05. januára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Nitra

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Mostná ul., Novozámocká ul. - sneh

Staré Mesto - Novozámocká


05. januára 2017

4 aktualizácie

Zodpovednosť: Nitra

Zaslané samospráve
 

Prepadnutý kanalizačný poklop

Klokočina - Pezinská


04. januára 2017

Zodpovednosť: Iný subjekt

Zaslané samospráve
 

Zničená lavička

Chrenová - Štiavnická


03. januára 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nitra

Vyriešený
 

Vrak na Kollárovej 2

Staré Mesto - Kollárova


02. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený
 
Neriešený
 

Ul. Na Vŕšku - cesta + chodník

Staré Mesto - Na Vŕšku


02. januára 2017

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený
 
Neriešený
 

Bezbariérový prechod - Štúrova ul.

Staré Mesto - Štúrova


02. januára 2017

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený
 
December 2016

Nefungujuce osvetlenie pri rieke

Zobor - Dražovská


29. decembra 2016

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Nitra

Neriešený