V riešení 2
Borský Svätý Jur 2
Iný subjekt 0
Vyriešené 8
Borský Svätý Jur 8
Iný subjekt 0
Neriešené 0
Borský Svätý Jur 0
Iný subjekt 0
Rozhodnite 0
Borský Svätý Jur 0
Iný subjekt 0

Najnovšie

Nelegálna reklama

- Na štrkoch


20. novembra 2016

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 
August 2016

Nebezpečný odpad na Tomkoch

- Na drahách


10. augusta 2016

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 
Júl 2016

Čierna skládka odpadu

- Ul. 1.mája


09. júla 2016

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 
December 2015

Obhorený kontajner na šatstvo na vstupe do obce - špatí

- Ul. SNP


22. decembra 2015

1 komentár

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 
September 2015

Výtlky na ul. SNP

- Ul. SNP


17. septembra 2015

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

V riešení
 

Výtlk na obecnej ceste pred križovatkou na Tomkoch

- Na drahách


11. septembra 2015

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

V riešení
 
Máj 2015

Dopravné značenie

- Ul. Ľudovíta Štúra


31. mája 2015

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 

Výtlky na Hviezdoslavovej ulici

- Ul. Ľudovíta Štúra


31. mája 2015

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 

Plné odpadkové kontajnery na recyklovaný zber

- Štepničky


29. mája 2015

2 komentáre

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený
 

Vitrína

- Ul. Ľudovíta Štúra


10. mája 2015

Zodpovednosť: Borský Svätý Jur

Vyriešený