Najnovšie

V riešení
 

Dlhodobo odstavené vozidlo

Necpaly, Žabník - Nedožerská cesta


16. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Kamióny na sídlisku

Staré sídlisko - Sadová ulica


15. októbra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Zanedbané separovanie

Sever, Čierne mesto - Na karasiny


15. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
V riešení
 
V riešení
 

Nejde elektrika na sidlisku pily. Bjornsona 20

Staré sídlisko - Ulica M.R. Štefánika


12. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

V riešení
 

Chodník na ul.Makovického

Sever, Čierne mesto - Makovického ulica


10. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Oprava chodníka na Smrekovej

Sever, Čierne mesto - Smreková ulica


10. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Nefunkčné osvetlenie

Necpaly, Žabník - Urbanská ulica


09. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Dlhodobo odstavené auto

Zapotôčky - Jégého ulica


05. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Zarastajúci Chodník

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Ulica Matice slovenskej


05. októbra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Vyse mesiaca parkujuce auto

Necpaly, Žabník - Dúbravská ulica


04. októbra 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení