Najnovšie

Poškodený poklop kanálu

- Hurbanova ulica


05. júna 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
 

Úprava časti pozemku pri bytovom dome

- Ulica kpt. Nálepku


04. júna 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
 
Máj 2018

Poškodená cesta a odvodnenie do kanalizácie

- Dukelská ulica


29. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
 

Stromy

- Benkova ulica


25. mája 2018

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

V riešení
 

Konár na elektrickom vedení

- Hurbanova ulica


22. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený
 

Poškodená šmykľavka na nových preliezkach v parku J.M.Hurbana

- Hurbanova ulica


21. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Mesto nad Váhom

V riešení