Najnovšie

Čistenie ulíc

- A.Nográdyho


10. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 

Hviezdoslavova ulica.

- P.O.Hviezdoslava


03. novembra 2017

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 

Upchaté uličné vpusty

- Ružová


01. novembra 2017

Zodpovednosť: Zvolen

Neriešený
 
Október 2017

Vývoz odpadu

- K.Šmidkeho


31. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 
V riešení
 

Parkovanie bráni imobilným dostať sa k sanitke

- D.Ertla


11. októbra 2017

Zodpovednosť: Zvolen

Uzavretý
 

Psíčkari vo dvore Šmidkeho - Pražská

- K.Šmidkeho


10. októbra 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 
September 2017

Smeti okolo bývalej reštaurácie LOM , Zvolen Sekier sídl.

- Pribinova


28. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Zvolen

Vyriešený
 
Vyriešený
 

Nelegálna skládka za areálom ČOV Zvolen

- Pustý Hrad


21. septembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení
 

Nepojazdné vraky

- A.Nográdyho


11. septembra 2017

Zodpovednosť: Zvolen

Uzavretý
 

Nepokosená tráva

- A.Nográdyho


09. septembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Zvolen

Vyriešený
 
V riešení
 
August 2017
V riešení
 

Pestrejšie mesto - chýbajúca zeleň

- Námestie SNP


29. augusta 2017

Zodpovednosť: Zvolen

V riešení