Najnovšie

Verejné osvetlenie

- Zimná


16. júna 2014

Zodpovednosť: Dobšiná

Vyriešený
 
Január 2013

Neodhrnutý sneh pred školou

- Zimná


15. januára 2013

Zodpovednosť: Dobšiná

Vyriešený
 
September 2012

Upratané či neupratané cesty ?

- Hronská


26. septembra 2012

Zodpovednosť: Dobšiná

Vyriešený
 
August 2012

Upchatá kanalizácia ničí majetok

- Banská


15. augusta 2012

1 komentár

Zodpovednosť: Dobšiná

Vyriešený
 
Jún 2012

Výtlky a chýbajúce poklopy

- Zimná


08. júna 2012

Zodpovednosť: Dobšiná

Neriešený
 
Máj 2011

Potok plný odpadu

- Ulica SNP


07. mája 2011

Zodpovednosť: Dobšiná

Neriešený
 

Zničený odpadkový kontajner

- Ulica SNP


07. mája 2011

Zodpovednosť: Dobšiná

Vyriešený