Najnovšie

Živý plot

- 8. marca


28. mája 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Blikajúce osvetlenie

- 17. novembra


21. mája 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Zaslané samospráve
 

Schody pri cintoríne

- Komenského


18. mája 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Zaslané samospráve
 

Križovatka so svetelnými semafórmi

- Komenského


18. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Trebišov

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Diera na ceste - prekážka pre autá

- Čsl. armády


14. mája 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Vyriešený
 

Detské ihrisko Paričov

- Paričovská


06. mája 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 

Skládka odpadu

- Nový Majer


01. mája 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Vyriešený
 
Apríl 2017

Katastrofálny stav areálu

- Škultétyho


30. apríla 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Neriešený
 

Hrdzavé pouličné osvetlenie

- Mestský park


18. apríla 2017

Zodpovednosť: Trebišov

V riešení
 

Prístupová cesta

- Kpt. Nálepku


08. apríla 2017

Zodpovednosť: Trebišov

Neriešený
 
Vyriešený