V riešení 1
Teplička 1
Iný subjekt 0
Vyriešené 0
Teplička 0
Iný subjekt 0
Neriešené 1
Teplička 1
Iný subjekt 0
Rozhodnite 0
Teplička 0
Iný subjekt 0

Najnovšie

Verejné osvetlenie nefunguje pri dome č.111

- Teplička


13. októbra 2016

Zodpovednosť: Teplička

Neriešený
 
Júl 2015

Plot cintorína

- Teplička


30. júla 2015

Zodpovednosť: Teplička

V riešení