Filter

Zistiť moju polohu

Najnovšie

Zaslané samospráve
 

Rozbitý chodník Kubačova-Barónka

Rača - Kubačova


24. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Neupravené kríky na Plickovej ul.

Rača - Plickova


24. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Konáre prekážajúce chodcom

Staré Mesto - Mudroňova


23. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Dlhé čakanie na vstup na kúpalisko Tehelné pole

Nové Mesto - Odbojárov


22. júna 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Revitalizácia ihriska na Púpavovej 25

Karlova Ves - Púpavová


22. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Osie hniezdo pri zastávke

Petržalka - Ľubovnianska


22. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Poškodená hojdačka na ihrisku pri RC Klbko

Karlova Ves - Lackova


22. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Električka č. 5 - nový typ vozidiel

Staré Mesto - Obchodná


22. júna 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chýbajúce pouličné osvetlenie

Ružinov - Banšelova


22. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Chodník využívaný ako cesta pre autá

Nové Mesto - Vajnorská


22. júna 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení