Filter

Zistiť moju polohu

Mestský mobiliár (koše, detské ihriská, lavičky, sochy)

Moznost osadenia cyklo stojanov?

Rača - Pekná cesta


22. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Poškodená hojdačka, Kulíškova ulica

Ružinov - Kulíškova


19. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 

Ihrisko na Rezedovej

Ružinov - Rezedová


18. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Poškodená dopadová plocha

Rača - Knižkova cesta


17. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Poškodené lavičky

Ružinov - Sklenárova


16. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Zanedbané WC v Medickej záhrade

Staré Mesto - Poľná


16. júla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
 

Vyvalený odpadkový kôš

Ružinov - Miletičova


16. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Ukradnuté náradie v cyklopointe

Nové Mesto - Krížna


15. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Nová lavička

Staré Mesto - Bernolákova


13. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Smetný kôš prosím

Ružinov - Velehradská


13. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Ružinov

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Zničená sieť na ihrisku v areáli Kuchajda

Nové Mesto - Tomášikova


12. júla 2018

Zodpovednosť: MÚ Nové Mesto

V riešení