Najnovšie

Maštalný hnoj pri ceste

- Pod Kicorou


08. mája 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Lendak

Neriešený
 
Apríl 2018

Nepojazdná vlečka

- Pod Kicorou


26. apríla 2018

Zodpovednosť: Lendak

V riešení
 

Poškodený chodník

- Športová


03. apríla 2018

Zodpovednosť: Lendak

Vyriešený
 

Znečistené a zanedbané okolie futbalového ihriska

- Športová


03. apríla 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Lendak

Vyriešený
 
Marec 2018

Poškodený chodník na Hlavnej ulici

- Hlavná


13. marca 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Lendak

Vyriešený
 
Október 2017

Vrak auta

- Pod Kicorou


10. októbra 2017

Zodpovednosť: Lendak

Uzavretý
 
August 2017

Dažďová voda na ceste

- Slnečná


21. augusta 2017

Zodpovednosť: Lendak

V riešení
 
Júl 2017

Sklo v rieke

- Revolučná


30. júla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Lendak

V riešení
 
Máj 2017

Voda na ceste

- Tatranská


30. mája 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Lendak

Vyriešený