V riešení 2
Letanovce 2
Iný subjekt 0
Vyriešené 9
Letanovce 9
Iný subjekt 0
Neriešené 0
Letanovce 0
Iný subjekt 0
Rozhodnite 0
Letanovce 0
Iný subjekt 0

Najnovšie

Verejné osvetlenie.

- Slovenského raja,


05. marca 2017

Zodpovednosť: Letanovce

V riešení
 

Ulica Krátka

- Krátka,


05. marca 2017

Zodpovednosť: Letanovce

V riešení
 
Január 2017

Klzisko

- Slovenského raja,


02. januára 2017

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 
November 2016

Neupravený orgován zasahujúci aj nad cestu

- Slovenského raja,


28. novembra 2016

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 
Október 2016

Nestabilný plot

- Štúrová,


02. októbra 2016

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 
Júl 2016

Neudržiavaná zeleň

- Štúrová,


21. júla 2016

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 

Polovyvrátený stĺp obecného rozhlasu

- Tatranská,


21. júla 2016

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 

Chýbajúca dopravná značka

- Školská,


20. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 

Grafitti na erbe obce

- Slovenského raja,


17. júla 2016

5 komentárov

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 

Suché konáre na lipe v parku

- Slovenského raja,


14. júla 2016

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený
 

Kvetináče na Ulici Slovenského raja

- Slovenského raja,


14. júla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Letanovce

Vyriešený