V riešení 694
Trnava 625
Iný subjekt 69
Vyriešené 2422
Trnava 2332
Iný subjekt 90
Neriešené 177
Trnava 171
Iný subjekt 6
Rozhodnite 0
Trnava 0
Iný subjekt 0

Najnovšie

Úprava priestoru "DVOR" ul. Vajanského

Stred - Ulica Vajanského


28. marca 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Presunutie smetných košou

Východ - Ulica Teodora Tekela


28. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Priečny hrboľ na vozovke

Západ - ulica Andreja Kubinu


28. marca 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Podozrivý biely prášok

Západ - ulica Gejzu Dusíka


28. marca 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Výtlky na Olympijskej ulici

Sever - Olympijská ulica


27. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Trnava

V riešení
 

Pravidelné požiare na skládke

Východ - Oravné


26. marca 2017

13 komentárov

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Zber orezu konárov na Lúčnej ulici

Modranka - Lúčna ulica


26. marca 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Nový zberný dvor

Stred - Ulica A. Žarnova


26. marca 2017

6 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Plné odpadkové koše

Východ - Starohájska ulica


25. marca 2017

Zodpovednosť: Trnava

Vyriešený
 
V riešení
 
Vyriešený
 

Zničená lavička

Stred - Námestie sv. Mikuláša


25. marca 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Vyriešený