Filter

Zistiť moju polohu

Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Zaslané samospráve
 

Nefungujúce pouličné osvetlenie

Rača - Pri Šajbách


18. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Nesvitia pouličné lampy

Petržalka - Andrusovova


18. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúce osvetlenie

Rača - Pri vinohradoch


18. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Lampa nesvieti - Vajnorská

Nové Mesto - Vajnorská


18. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Osvetlenie okolia Stavbárskej 34-38 a odpadky v okolí

Vrakuňa - Stavbárska


17. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Nefungujúce osvetlenie v areáli ZŠ Karloveská 61

Karlova Ves - Karloveská


15. januára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Verejné osvetlenie.

Nové Mesto - Budyšínska


14. januára 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Osvetlenie Vrakuňskej promenády

Vrakuňa - Malodunajská


11. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vrakuňa

V riešení
 

Po česky na školách

Rača - Tbiliská


11. januára 2018

9 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Rača

Vyriešený
 

Chýbajúci cestovný poriadok na zastávke

Staré Mesto - Búdková


09. januára 2018

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Zaslané samospráve