Filter

Zistiť moju polohu

Siemens

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Nesvietiaca LED lampa v Kukoreliho parku

Ružinov - Svätoplukova


14. júla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Rozbitá lampa ul. Koprivnická

Dúbravka - Koprivnická


12. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Zaslané samospráve
 

Pouličné osvetlenie svieti cez deň

Rača - Kafendova


03. júla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Jún 2018
Neriešený
 
Neriešený
 

Ignorované škody po búrke

Ružinov - Záhradnícka


13. júna 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Laurinská


10. júna 2018

1 komentár 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Pokazené osvetlenie a tma na Obchodnej

Staré Mesto - Obchodná


09. júna 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 

Chýbajúce osvetlenie

Staré Mesto - Okánikova


05. júna 2018

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený
 

Nefunkčné osvetlenie

Staré Mesto - Banícka


05. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Siemens

Vyriešený
 
Máj 2018

Rozbitá pouličná lampa

Staré Mesto - Michalská


28. mája 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Kryt na pouličnej lampe

Ružinov - Ružinovská


25. mája 2018

Zodpovednosť: Siemens

V riešení
 

Verejné osvetlenie priamo v spálni...

Petržalka - Bohrova


24. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Siemens

Neriešený