Iný subjekt, Vyriešené podnety

Prepadávajúca sa cesta

- M.R.Štefánika


04. mája 2018

4 komentáre 3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Február 2018

Kábel elektrického vedenia na chodníku

- J.Simora


18. februára 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Máj 2016

Nesvadská cesta - smetisko v cestnej priekope.

- Nesvadská cesta


10. mája 2016

3 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 

Spílenie a odpílenie stromov

- Šurianska


02. mája 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Apríl 2016

Okraje chodníka obmedzujúce plynulý prejazd autobusu

- Námestie republiky


26. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Január 2016

Rozkopaná cesta na Bezručovej ul.

- Bezručová


26. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený
 
Máj 2014

Vytrhnutá dopravná značka

- Gúgska


19. mája 2014

Zodpovednosť: Iný subjekt

Vyriešený