Najnovšie

Zbytočný prašiak

- Bitúnková


22. apríla 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vozidlo dlhodobo zaberajúce parkovisko

- Lastovičia


13. apríla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Zaslané samospráve
 

Stredové mriežky

- Lastovičia


06. apríla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Takto sa čistia okraje ciest?

- Svätoplukova


04. apríla 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Vrak vozidla bes SPZ na cestnej komunikácii!

- Komenského


04. apríla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Budova Csemadok

- Petöfiho


04. apríla 2017

Zodpovednosť: Iný subjekt

Neriešený
 
V riešení
 
Marec 2017
V riešení
 
V riešení
 

Zanedbané detské ihrisko

- S.H.Vajanského


31. marca 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

Neriešený
 

Prepadá sa dlažba

- Námestie františkánov


23. marca 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 
Vyriešený
 

Vraky autopožičovne parkujú na Vajanského

- S.H.Vajanského


21. marca 2017

5 komentárov

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Sihoť a reklamné trojnožky! Park a reklama? Ihrisko a reklama?

- Sihoť


20. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení
 

Parkovisko a neupravené stromy na Novomestskej 13

- Novomestská


17. marca 2017

Zodpovednosť: Nové Zámky

V riešení