Najnovšie

Kosenie travy

Sídlisko 2, Kalvária - Obrancov mieru


25. apríla 2017

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
V riešení
 

Vyhodené peniaze za LED ležia na dlažbe okolo DJZ

Centrum mesta - Námestie legionárov


20. apríla 2017

1 komentár 5 aktualizácií

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Kedy tu bude vysadený strom ?

Centrum mesta - Plzenská


18. apríla 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Nevhodná dlažba v mieste, kde jazdia autá - Hlavná - Hurbanistov

Centrum mesta - Hlavná


18. apríla 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Roky rozbitá dlažba na Tkáčskej ulici

Centrum mesta - Tkáčska


17. apríla 2017

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 
V riešení
 

Vyvalený kôš na rohu tu neoznačených ulíc

Centrum mesta - Rumanova


14. apríla 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Prešov

Vyriešený
 

Vianočné stromčeky

Sekčov a Šalgovík - Sibírska


14. apríla 2017

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Dokedy sa budú vyhadzovať peniaze za opravy nevhodnej dlažby?

Centrum mesta - Jarková


14. apríla 2017

1 komentár 7 aktualizácií

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Zarastený kanál

Sekčov a Šalgovík - Pod Šalgovíkom


14. apríla 2017

Zodpovednosť: Prešov

V riešení
 

Nedokončený trávnik

Sekčov a Šalgovík - Bažantia


14. apríla 2017

Zodpovednosť: Prešov

V riešení