Najnovšie

Zaslané samospráve
 

Chybajúci asfalt pri Hossovi

Trenčín - Stred - Poľná


24. septembra 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Vyrastajuca burina

Trenčín - Západ - Bratislavská (1-119)


17. septembra 2018

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 

Chodník.

Trenčín - Sever - Pred poľom


16. septembra 2018

Zodpovednosť: Trenčín

Zaslané samospráve
 
Vyriešený
 
August 2018

Zanesené kanály na Východnej

Trenčín - Juh - Východná


26. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 

Zanedbaná vojenská časť Mestského cintorína

Trenčín - Stred - Soblahovská


23. augusta 2018

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 

Mestská doprava Trenčín Bratislavská ulica

Trenčín - Západ - Bratislavská (1-119)


15. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trenčín

Uzavretý
 
V riešení
 

Chodník ku ihrisku v zlom stave

Trenčín - Stred - karpatská


03. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 

Dočasný chodník cez park

Trenčín - Stred - Sadová


03. augusta 2018

Zodpovednosť: Trenčín

Uzavretý
 

Lepšie ošetrenie koreňov počas rekonštrukcie chodníka

Trenčín - Stred - Sadová


03. augusta 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Trenčín

V riešení
 
Júl 2018
V riešení
 

Nesvieti pouličné osvetlenie.

Trenčín - Sever - Volavé


13. júla 2018

Zodpovednosť: Trenčín

Neriešený
 
V riešení