Verejné služby (kanalizácia, osvetlenie, školy, MHD)

Pokazený rozhlas na Žombochu

- Ulica Žomboch


07. júla 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Marec 2016

Nesvieti lampa

- Hlavná ulica


05. marca 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Január 2016

Nedostatočné verejné osvetlenie

- Hlavná ulica


17. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený