Opustené a nepojazdné vozidlá (staré vozidlá), Vyriešené podnety

Dlhodobo nepojazdné auto bez STK

- Lécka


04. septembra 2016

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Marec 2015

Zaberá parkovacie miesto

- S.H.Vajanského


17. marca 2015

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
August 2014

Vrak automobilu

- Andovská


30. augusta 2014

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Vrak vozidla

- P.Blahu


19. augusta 2014

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Vrak auta na priechode medzi Tatranskou a Šoltésovou ulicou

- Šoltésovej


12. augusta 2014

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Jún 2014

Vrak auta stojaci na ulici Svornosti

- Svornosti


04. júna 2014

7 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 
Máj 2014

Vrak alebo čierna skládka na Andovskej ulici

- Andovská


22. mája 2014

4 komentáre

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený
 

Vrak pred škôlkou na Ďorockej ulici

- Ďorocká


18. mája 2014

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Nové Zámky

Vyriešený