Filter

Zistiť moju polohu

Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity), Mestské Lesy, Vyriešené podnety

Reklama už aj v lese

Rača - Potočná


10. mája 2015

3 komentáre

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený
 
Apríl 2015

Opäť vizuálny smog v lesoparku - Cesta na Kamzík

Nové Mesto - Cesta na Kamzík


24. apríla 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Mestské Lesy

Vyriešený