Vyriešené podnety

Pneumatika v potoku

- Hlavná ulica


04. februára 2017

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Júl 2016

Pokazený rozhlas na Žombochu

- Ulica Žomboch


07. júla 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Apríl 2016

Skládka popri poľnej ceste z Horného Balkánu

- Ulica Horný Balkán


06. apríla 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Marec 2016

Nesvieti lampa

- Hlavná ulica


05. marca 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Február 2016

Túlavý pes

- Hlboká cesta


05. februára 2016

3 komentáre

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
Január 2016

Výtlky

- Ulica Skrky


18. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Nedostatočné verejné osvetlenie

- Hlavná ulica


17. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Voľne pustený agresívny pes

- Hlavná ulica


14. januára 2016

1 komentár

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Túlavý psík

- Hlboká cesta


07. januára 2016

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 
September 2015

Túlavý psík na ulici Žomboch

- Ulica Žomboch


16. septembra 2015

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený
 

Vysoká nepokosená tráva-zelina

- Železničná ulica


14. septembra 2015

Zodpovednosť: Alekšince

Vyriešený